repair manuals, spare parts, repair manual, user's manual
Translated text
Dale Earnhardt Jr. si myslí, že jeho tým Hendrick Motorsports neustále zlepšila a může být na pokraji vyhraných závodů a možná titul.

DAYTONA BEACH NA FLORIDĚ. -To je začátek další sezóny NASCAR Sprint Cup a nevyhnutelně, známou otázku zeptal znovu:
Je to rok, co Dale Earnhardt Jr. nakonec vyhraje první mistrovství své kariéry?
Můžete tak být unavený z takovéhle věci, ale faktem zůstává, že legie fanoušků Earnhardt Jr. – on byl zvolen nejpopulárnější řidič desetkrát za sebou – očekávat velké věci od něj od chvíle, kdy vstoupil do Hendrick Motorsports v roce 2008.
Earnhardt Jr. skončil jeho často prudký vztah s Dale Earnhardt Inc. na konci roku 2007. Zprávy byly, že on chtěl větší kontrolu nad tým, vedený jeho nevlastní matka Teresa.
V mnohem bally hooed tisková konference Earnhardt Jr. prohlásil, že Radek byl tým s kterým "vyhraju závody a mistrovství."
Pokud jde o vítězství Earnhardt Jr. získal pouze dva z pěti sezon. Konečně našel Chase v roce 2011 a rány sedmý v bodech – jeho nejlepší ukazující se Radek.
Naděje vzrostly v loňském roce, kdy Earnhardt Jr. zahnízdil pevně mezi 10 nejlepších v postavení bodu a držel jeho zem.
Však minul závodní Chase v Charlotte a Kansas protože účinky dvou otřesy, jeden z těžké havárii během relace testu 29. srpna v Kansas Speedway, druhá během multicar krachu na 7 října na Talladega Superspeedway.
Earnhardt Jr. udělal správnou věc. Tím, že sedí dva závody si nenechával nic náhodě s jeho zdraví. Vrátil se do závodění až poté, co lékaři ho očistili.
Ale ztráta dvou závodů zničily jeho šance vyhrát šampionát, a skončil 12čt v bodech.
Je to jen přirozené, že mnohé z jeho fanoušci se divili, co by mohlo být v roce 2012
Earnhardt Jr. může být faktorem v bitvě šampionát v roce 2012 nebyl on nucen vynechat dva závodní Chase kvůli otřesu mozku.
Earnhardt Jr. Calls Himself - Lucky, Ready For 2013 Challenges-dale2-300x221-jpgEarnhardt Jr. Calls Himself - Lucky, Ready For 2013 Challenges-dale1-201x300-jpg
A teď se ptají: může Earnhardt Jr. zachovat nebo zlepšit jeho výkon v roce 2013?
"Myslím, že jsme byli v konverzaci v loňském roce," řekl Earnhardt Jr.. "Byli jsme opravdu nadšeni jak konzistentní jsme byli v loňském roce.
"Byli jsme schopni zlepšit jak jsme pracovali společně. Já a Steve (Letarte, velitel) byli schopni postupně zlepšovat v posledních pár letech. Doufám, že je schopen pokračovat.
"Doufám, že jsme ještě zjistili náš skutečný potenciál. Možná letos, pokud bychom ji urychlit další zářez, jsme by se tam kde jsme úsilí za posledních pár let.
"To nebude trvat moc zlepšit než loni a jedním z nejlepších týmů. Byli jsme docela blízko v loňském roce a docela dobrý pocit."
Earnhardt Jr. může nastartovat své sezóny 2013 s fajn v Daytona 500 – a je třeba poznamenat, že, historicky, byl silný na stopách restriktor deska.
Trpěl něco zhoršilo na únor 20, kdy motor v jeho Chevrolet selhal během tréninku pro duely Budweiser.
Pohonné jednotky byl nahrazen a Earnhardt se vrátil na trať dva další postupy.
Změna však znamenalo, že musel začít jeho 150 kolo ze zadní části pole. Začal by to šesté.
"Budeme dobře," řekl Earnhardt Jr.. "Já mám žádné obavy o naše motory a prostě přijdeme zezadu dopředu tak rychle, jak jen budeme moci."
Jak jsou všichni ostatní konkurenti, Earnhardt Jr. bude soutěžit v nové "generace 6" auto poprvé. Zatímco on má trochu zkušeností s autem, připouští, že stále existují otázky.
"Opravdu nevím jak se auto bude závod a návrhu, jakou strategii budeme muset používat, nebo přemýšlet o použití," řekl. "Takové změny a obraty, dělá různé věci po celý týden. To mění v týdnu chodí.
"To ještě uvidíme. Budeme muset dostat pár závodů pod naší pásu. Každý má se naučit auto, přijít na to, co dělá to jde rychle. Doufejme můžeme to udělat dříve než kdokoli jiný."
Ve skutečnosti bylo zničen břidlice čisté pro Earnhardt Jr. On má překonat jeho zranění – a prohlašuje, že plně podporuje povinné otřes testování v NASCAR (plánovaná pro rok 2014) – a má velké naděje může dosáhnout cílů, které mu uniká.
"Je to těžké dát prst na tým, co potřebuje," řekl Earnhardt Jr.. "Bez ohledu na to, jak blízko je to nebo daleko, že to je, že těžko se opravdu dát prst na přesně to, co ti chybí, zejména, když pracujete s firmou, jako já, která má všechny díly, materiál, veškerý personál, činí tak dobrou práci přináší fyzické závodní auto.
"To opravdu přijde na mysl, že jsou v kontrole nad všechno, já a Steve dělat správné volání a rozhodnutí na závodní dráze."
Vskutku, Earnhardt Jr. byl docela blízko v loňském roce a ztratil zemi pouze z důvodu nepředvídaných událostí.
To však tehdy. To je teď.
"Realita situace, není moc mohou dělat, co se stalo loni," Earnhardt Jr. řekl. "Já jsem jen rád, opravdu, že jsem dostal příležitost vrátit se zpět, že jsem byl schopen překonat překážku fyzicky, a tam je trochu a vzrušení, že se cítím dobře připravena na závod a já jsem schopen vyzvednout zpět, myslím, kde jsme přestali.
"Nikdy nevíte, kdy v situaci, že sedí doma Přemýšlíte jestli všechno bude správně znovu.
"Tak jsem pocit štěstí. Jak to opravdu přijde na mysl, že jsou v kontrole nad všechno – Steve a já.
"Jo, já jsem připraven."

BUDWEISER DUEL: Earnhardt Jr. skutečně nepohnul zezadu dopředu v prvním duelu 150 mil, ale docela nedostala až tam.
Však on už dokončila devátá, pohodlně v rámci "přenosu" rozsah –15čt nebo lépe-aby Daytona 500.
Kevin Harvick, který také získal Neomezená Sprint na 16.února, vyhrál strhujícím závod, který uváděl spousta návrhů, které byly namontovány z předchozích událostí. Byl to Harvick si první vítězství v duelu události.
Multicar havárie byla spuštěna s jen osm kol když Denny Hamlin Toyota uvolnila v druhém tahu a posbíral auta Carl Edwards, Trevor Bayne a Regan Smith.
Greg Biffle skončil druhý následovaný zpoplatnění Juan Pablo Montoya. Jimmie Johnson byl čtvrtý a Kurt Busch pátý.
Daytona 500 pól vítěz Danica Patrick došlo k manipulaci s problémy a dokončil 17čt -nepoškozené, mimochodem, což znamená, že bude držet své pozice první řady.
Jeff Gordon dominuje druhý Duel až s 20 kol zbývá, on byl nabbed NASCAR pro zadávání cesta rychle v zelený příznak zastavit.
Gordon, který je v Daytona 500 podle druhé kvalifikační, se vrátil do závodu v 16čt místo a likvidaci 12čt.
Mezitím Kyle Busch zdědil vedení a získal vítězství Netanjahuovi marže nad Kasey Kahne. Vítězství Busch byl druhý v 150-miler.
Austin Dillon byl třetí, Clint Bowyer čtvrté a matné Kenseth pátý.
Na rozdíl od prvního závodu nebyla vyvolána upozorňovací vlajku. Jediný incident se stalo s 20 kol jít, když jako postavilo několik aut, Ryan Newman se točil na frontstretch.
Závod zůstaly pod zelenou vlajkou a tedy měla průměrná rychlost 193.95 mph, druhý nejrychlejší souboji vůbec.
Mike blaženosti a Brian Keselowski se nepodařilo vytvořit Daytona 500.
Original text